Na veškeré naše služby  lze uplatnit náhradní plnění ve smyslu §81 zákona o zaměstnanosti č. 435/2004 Sb.

CO JE SPORTOVNÍ MASÁŽ

Sportovní masáž dokáže sportovce fyzicky i psychicky připravit na sportovní výkon nebo naopak po zátěži zklidnit organismus a zrychlit regeneraci. Sportovní masáž vychází z klasické masáže. Rozdíl mezi klasickou a sportovní masáží je hlavně v intenzitě a rychlosti masážních hmatů. Klasickou sportovní masáží docílíme povolení napjatých svalů, tím se uvolní také ztuhlé klouby a dochází tak k celkovému uvolnění a dobré pohodě. 

KDY JE VHODNÁ SPORTOVNÍ MASÁŽ

jestliže aktivně sportujete

při jednostranné zátěži těla

máte-li mírné bolesti při artrózách

máte-li svaly namožené následkem zatížení

trpíte-li chronickými svalovými bolestmi zad, šíje či končetin

DRUHY SPORTOVNÍ MASÁŽE

PŘÍPRAVNÁ SPORTOVNÍ MASÁŽ

Přípravná masáž posiluje organismus sportovce, zlepšuje jeho kondici a pomáhá mu zvládat stoupající tréninkovou zátěž. Pomáhá s korekcemi držení těla a při ochablých či zkrácených svalech, navíc působí preventivně proti přetěžování.

POHOTOVOSTNÍ SPORTOVNÍ MASÁŽ

Provádí se bezprostředně před výkonem a má za cíl připravit a naladit sportovce na podání maximálního výkonu. Masáž je zpravidla krátká, tvrdá a rychlá, vždy pouze částečná. Využívá se všech hmatů v nepravidelném rytmu a na všechny strany.

SPORTOVNÍ MASÁŽ MEZI VÝKONY

Tato masáž určena pro různá utkání a soutěže. Nezbytná je pro sportovce, kteří mají podat výkony v menším časovém rozsahu (např. desetibojaři). Cílem je předejít zraněním a připravit sportovce na podání výkonů stejně dobrých jako před únavou.

KDO VÁM PROVEDE SPORTOVNÍ MASÁŽ

FRANTIŠEK

MARTIN

VÁCLAV