Na veškeré naše služby  lze uplatnit náhradní plnění ve smyslu §81 zákona o zaměstnanosti č. 435/2004 Sb.

MASÁŽ JAKO BENEFIT PRO ZAMĚSTNANCE

Poskytněte svým zaměstnancům masáž jako benefit. Zaměstnanec je díky masáži více soustředěný na svou práci a je pro Vaši firmu přínosem. Masáže jsou vítaným benefitem u firem, které již s námi spolupracují a zjistili, že pravidelná masáž zvyšuje produktivitu práce jejich zaměstnanců.

JAK VYUŽÍT NAŠICH SLUŽEB NA FIREMNÍ ÚROVNI?

NÁVŠTĚVOU TAJEMNÉHO SVĚTA DOTEKŮ

ÚČASTÍ NAŠICH MASÉRŮ NA FIREMNÍCH AKCÍCH

FORMY ÚHRADY MASÁŽÍ PRO ZAMĚSTNANCE

Když pomineme klasické způsoby úhrady formou hotovosti (pokud platí vaši zaměstnanci) nebo na fakturu (když platí nebo na masáž přispívá Vaše firma), tak mohou různé firmy preferovat některé z našich dalších způsobů využití a úhrady za naše služby.

 • Dárkový poukaz
   pro zaměstnance či obchodní partnery – přemýšlíte rok co rok, jak ocenit své zaměstnance a obchodní partnery? Jakým motivačním či narozeninovým dárkem je potěšit? Připravíme pro vás na míru ušité dárkové poukazy.
 • Zaměstnanecké benefitní programy
   jsme partnery nejrozšířenějších “cafeteria” systémů v ČR, jako jsou Sodexo Pass, Benefit Plus a několika dalších. Vaši zaměstnanci tak u nás mohou využít své poukazy z těchto programů.
 • Fond kulturních a sociálních potřeb (FKSP)
    možnost hradit nebo dotovat masérskou službu z fondu vaší společnosti.
 • Náhradní plnění
    jelikož zaměstnáváme více než 50 % osob se zdravotním postižením, můžeme vaší firmě poskytnout naši službu formou náhradního plnění ve smyslu § 81 zákona č. 435/2004 Sb.